Aš Edgaras Vaškaitis, Active Trips įkūrėjas ir plėtotojas, gimęs ir augęs Šilutėje, tačiau ilgą laiką gyvenantis Klaipėdoje. Esu grynakraujis istorinio Klaipėdos krašto pilietis, kurio šaknys vokiškos, bet širdis lietuviška. Turimi pažymėjimai liudija, jog esu kvalifikuotas gamtos gidas ir kelionių vadovas.

Turizmas – mano pašaukimas, o įgyti Rekreacijos ir turizmo bakalauro bei Rekreacijos ir turizmo vadybos magistro laipsniai patvirtina, kad tai ir ekspertinė sritis. Beveik du dešimtmečius dirbu ir Klaipėdos miesto aukštosiose mokyklose, džiaugiuosi turėdamas galimybę perteikti savo žinias studentams, bei nuolat jas atnaujinti. Per gyvenimą žengiu ant dviejų tvirtų pėdų, kurių viena – turizmo paslaugų teikimas, kita –  turizmo srities ekspertinė veikla paremta naujausiomis žiniomis. Sukaupta daugiau nei 150 kelionių, žygių, ekspedicijų, stovyklų ir kitų aktyvaus laisvalaikio formų veiklų vadovavimo, organizavimo ar kuravimo patirtis.

Priklausau savarankiškai turizme dirbančių asmenų asociacijos „Travel ID“ valdybai, esu Lietuvos dviratininkų bendrijos narys, Lietuvos pėsčiųjų žygių asociacijos varinis žygeivis.

Dalis paslaugų teikiamos su kolegomis. Su pasididžiavimu pristatau kompetentingą ir laiko patikrintą komandą.

MINDAUGAS

Draugai pirmiausia jį apibūdintų kaip keliautoją, žmogų, kuris propaguoja aktyvų, pilnavertišką gyvenimą, ieškantį vis naujų horizontų, išbandymų ir pojūčių. Mindaugas didžiuojasi būdamas grynakrauju žemaičiu, yra tikras Lietuvos patriotas, mylintis ir gerbiantis vietos kultūrą, istoriją, žmones. Baigęs turizmo vadybos studijas, sėkmingai dirba turizmo sferoje gidu ir kelionių vadovu po Baltijos šalis.

GODA

Aktyvumo mėgėja, informacijos skleidėja. Pagrindiniai keliavimo būdai – dviračiais ir baidarėmis, bet Goda visada atvira naujovėms. Nuo vaikystės svajojusi tapti gide, savo svajonę išpildė su kaupu, baigė ne tik gidų, bet ir gamtos gidų kursus. Pasisėmusi žinių Goda pasirinko modernų gidavimo kelią – aktyvias ekskursijas ir sėkmingai juo žingsniuoja.

TOMAS

Skautas Vytis, kuriam žiemos laužas miške, ar nakvynė palapinėje spaudžiant šaltukui – vienas malonumas. Palaiko nuolatinę draugystę su baidarėmis ir dviračiais. Sklinda legendos, kad po Tomo istorijų ir dainų su gitara, vakarojimas prie laužo įgauna naują prasmę. Itin mėgsta bendrauti, pašnekesiui temą randa tiek su mažais, tiek su dideliais.

SIGITA

Gilių šaknų žemaitė, krašto patriotė, visuomet su šypsena veide, humoru ir žemaitiška tarme papasakos Jums neįtikėtinas istorijas, legendas apie Žemaitiją. Skautiška patirtis ir mokytojos darbas išugdė Sigitą jautrios dvasios, tvirto būdo, sveiką, sąmoningą ir mylinčią gamtą asmenybę. Šios savybės idealiai atitinka Active Trips požiūrį, todėl renginiai su Sigita visuomet apsupti ypatingos auros.

DARIUS

Komandos darbinis arkliukas, Lietuvos karinių jūrų pajėgų seržantas. Nuolat pasirengęs naujiems iššūkiams, aktyvaus laisvalaikio gerbėjas, atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Jei irkluoti, tai iki galo, jei žygiuoti, tai iki pergalės! Linksmai rimtas, arba rimtai linksmas, nepamainomas pagalbininkas iššūkių reikalaujančiuose renginiuose. Pavargusį paskatins, o nebegalinčiam pagelbės.

DAIVA

Kuria ir veda žaismingas, netradicines ekskursijas. Daivos tikslas – įtraukti, sudominti, paskatinti domėtis istorija, kultūros paveldu, pamilti bei branginti savo kraštą. Klausydamiesi Daivos istorijų, į jas taip įsijausite, jog net nepajusite, kaip patys tapsite jų dalimi. Daiva ne tik veda ekskursijas mažiems bei dideliems, bet ekskursijų vedimo paslapčių moko ir studentus.

INGA

Turizmo srityje nuo ankstyvos jaunystės. Inga puikiai supranta tiek turizmo praktiką, tiek teoriją. Tai kelionių vadovė, kuri su dideliu entuziazmu lydi turistų grupes po Lietuvą ir Baltijos šalis. Itin mėgsta aktyvias keliones. Inga mėgaujasi dviračių ir pėsčiųjų kelionėmis, pastaruoju metu jaukinasi ir baidarių turus.

VIDŪNAS

Sportas, kelionės ir fotografija. Taip trumpai apie Vidūną, o jei prie šių epitetų pridėtume aistrą ir atsidavimą – turėtume pilną komandos nario apibūdinimą. Tai kvalifikuotas sporto pedagogas, kurio hobis kelionės, o fotografija – darbas ir gyvenimo būdas. Itin komunikabilus ir draugiškas, mielai savo žiniomis dalinasi su vaikais ir jaunimu.

INGA

Klaipėdos miesto ambasadorė, maloniai dalinasi žiniomis apie miestą ir apylinkes. Patars, rekomenduos, palydės, parodys ir papasakos. Ingai vienas malonumas planuoti ir planus įgyvendinti. Turi daug darbinės patirties su vaikais ir jaunimu. Ambicinga, praktiška maksimalistė, siekianti palikti savo pėdsaką kiekviename pasaulio žemyne, nuolat dalyvauja avantiūrose ir įdomiuose projektuose – nuo darbo Afrikoje iki gimtadienio minėjimo Irane.

TAIGA

Keturkojė komandos narė, pėsčiųjų veiklų dalyvė, kurios misija – spinduliuoti gėrį ir skleisti teigiamas emocijas. Su paskirtomis užduotimis susitvarko puikiai, net ir niūriausią dieną skatina aplinkinius nusišypsoti. Meilumo įsikūnijimas, puikiai sutaria su vaikais ir kitais keturkojais. Itin žaisminga, į sargybą neis, tačiau gerą nuotaiką dovanos.