2021.12.07

Teikiame ekspertines rekreacijos ir turizmo verslo paslaugas, vedame mokymus, seminarus, organizuojame ekspedicijas. Turizmo ekspertinių veiklų komandos lyderis ir pagrindinis paslaugų teikėjas – Edgaras Vaškaitis. Eksperto patirtis rekreacijos ir turizmo mokslinėje bei praktinėje srityse skaičiuojama nuo šio amžiaus pradžios. Išsilavinimas išskirtinai turizmo srities: rekreacijos ir turizmo bakalauras, Rekreacijos ir turizmo vadybos magistras, vadybos ir verslo administravimo doktorantūros studijos. Ilgametis Klaipėdos universiteto ir Socialinių mokslų kolegijos dėstytojas bakalauro ir magistrantūros studijų studentams. Mokslinių interesų sritys – pramogų industrija, aktyvus ir nuotykių turizmas, turizmo inovacijos, turistinių teritorijų vadyba. Nacionalinių ir tarptautinių konferencijų dalyvis, mokslinių straipsnių autorius, vadovavęs virš 70 baigiamųjų darbų. Kvalifikuotas ir praktikuojantis gamtos gidas, kelionių vadovas. Jungtinės veiklos pagrindu bendradarbiaujame ir esame komandoje su su rinkodaros, komunikacijos, ryšių su visuomene ir medijų specialistais. Esame pirmoji komanda Vakarų Lietuvoje, teikianti turizmo rinkodaros ir komunikacijos paslaugas verslui nuo A iki Ž. Suburtos komandos nariai yra įgyvendinę projektus visose Skandinavijos šalyse, Nyderlanduose, Vokietijoje, Šveicarijoje, taip pat Ukrainoje, Kinijoje ir, žinoma, Lietuvoje. Dirbant komandoje įgyvendinami didesni projektai ir pasiekiami efektyvesni rezultatai.

„Jungtinė „Media Dia“ komanda“

Jungtinę komandą koordinuoja komunikacijų agentūra VŠĮ „Media Dia“. Komandą sudaro trys strategai: ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros konsultantas Donatas Jonikas, ryšių su visuomene projektus Lietuvoje ir užsienio šalyse valdanti komunikacijos konsultantė Edita Valinčienė, turizmo verslo konsultantas doktorantas Edgaras Vaškaitis. Suburtoje komandoje yra keturi skirtingo profilio fotografai, besispecializuojantys verslo, pramonės, reportažinėse, sporto, estetinėse viešbučių ir SPA srityse, du grafikos ir gaminių dizaineriai, kuriantys originalų verslo firminį stilių, pilnai suformuota ir vaizdo projektų komanda, rengianti reprezentacinius verslo pristatymus, TV reportažus.

Komandos narių klientais yra „DFDS Seaways“, „Klaipėdos Smeltė“, „TowMar Baltic“, „Admen“, „Philip Morris“, „Gridins Group“, A. Griciaus autotransporto įmonė, „Viada“, „Technorama“, „Makalius.lt“, „Klaipėdos pienas“, „Atostogų parkas“, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Kretingos rajono savivaldybė ir kiti.