Bendradarbiaudami su mokslo institucijomis, atstovaudami viešąjį interesą ar teikdami ekspertines paslaugas organizuojame įvairios trukmės tiriamąsias – praktines ekspedicijas aktyvaus turizmo ir viešosios turizmo infrastruktūros plėtros srityse. Priklausomai nuo ekspedicijų trukmės ir tikslų, jas  organizuojame savo turimais resursais, esant poreikiui pasitelkiame partnerius bei rėmėjus.

Susisteminame ekspedicijų tyrimo rezultatus, pateikiame esamų problemų argumentuotus sprendinių  pasiūlymus. Užsakovų pageidavimu, gautų ekspedicijos rezultatų pagrindu galime parengti komunikacinius pranešimus žiniasklaidai.

Nežinote esamos situacijos ar problemų sprendimo būdų? Mes pateiksime Jums atsakymus! Kiekviena ekspedicija – atsakingas naujas projektas turistinėje teritorijoje, turintis savo tikslus, uždavinius ir siekinius. Kreipkitės ir rasime geriausius esamų problemų sprendimo būdus!

  • Žinome, jog po mūsų ekspedicijų, kokybiškos, susistemintos ir koncentruotos tikslinės informacijos itin pagausėja.
  • Tikime, jog mūsų patarimai ir idėjos pasiekia atsakingus asmenis ir padeda tobulinti esamą situaciją.
  • Siekiame, jog ekspediciniai komunikaciniai pranešimai būtų paprastai aiškūs ir paskatintų visuomenę domėtis esamomis problemomis.
  • Dalinamės savo žiniomis, kurios padės Jums lengviau įgyvendinti atsiradusius iššūkius!

Iš teorijos į praktiką, ekspedicija „Baidarė upėje“.

 „Baidarė upėje“ – tęstinė ekspedicija Lietuvos vandens turizmo keliais. Ekspedicijos tikslas – patikrinti ir išbandyti nacionalines vandens turizmo trasas, jų viešąją infrastruktūrą, pateikti idėjų šių trasų populiarinimui bei tobulinimui. Kiti itin svarbūs ekspedicijos akcentai – naudingi patarimai aktyvaus vandens turizmo puoselėtojams, baidarių turizmo aktualijos, tinkamas fizinis pasiruošimas, gamtą tausojantis stovyklavimas ir mityba gamtoje. Per 1858 kilometrus vandens turizmo trasomis ištirta, pažinta, patarta, parodyta, rekomenduota ir papasakotos aktyvaus vandens turizmo aktualijos Lietuvoje. Ekspedicijos rezultatai pristatyti konferencijose, turizmo forumuose, Klaipėdos aukštosiose mokyklose. Ekspedicijos rezultatų pagrindu portale 15min.lt publikuoti 24 tematiniai straipsniai, 16 apžvalginių ir 7 mokomieji video reportažai. Bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu į ekspediciją įtraukti 8 universiteto studentai, parengti ir aukščiausiais pažymiais įvertinti du bakalauro ir vienas magistro darbas.

Partneriai: komunikacijos partneris VŠĮ „Media dia“,  mokslinis partneris VŠĮ „Klaipėdos universitetas“, informacinis partneris UAB „15min“.

Didieji rėmėjai: UAB „Baidarių centras“, UAB „Atostogų parkas“.

Rėmėjai ir ekspedicijos idėjos palaikytojai:, VŠĮ „Vandens sporto akademija“, Drevernos poilsio ir pramogų uostas, sporto klubas „Apelsinas“, parduotuvių tinklas „Armijai ir civiliams“, kempingas ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Juostandis“, kaimo turizmo sodyba „Senosios gegužinės ūkis“, Klaipėdos miesto sveikatos biuras, Dzūkijos nacionalinis parkas.

Praktinė patyriminė ekspedicija „Dviračiu per marias“

„Dviračiu per marias“ – praktinė patyriminė ekspedicija Klaipėdos regiono turistinėje teritorijoje. Ekspedicijos aktualumą suformavo atsiradusi galimybė Kuršių neriją vandens keliu pasiekti penkiais reguliariais keltų maršrutais. Visi reguliarūs keltai turi galimybę perkelti ne tik keleivius, bet ir jų dviračius. Ekspedicijos tikslas – keliaujant dviračiu praktiškai išbandyti esamų keltų pritaikymą turistų poreikiams ir įvertinti esamą dviračių takų infrastruktūrą Kuršių marių regione. Ekspedicijos metu gauti rezultatai panaudoti rengiant prioritetinę Klaipėdos regiono dviračių takų tinklo koncepciją, pateiktos rekomendacijos suinteresuotiems verslo atstovams. Esama dviračių takų ir keltų maršrutų situacija pristatyta turizmo konferencijose ir radijo stoties „Laluna“ eteryje. Gautų rezultatų pagrindu paruošti trys video reportažai, o bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu parengtas ir aukščiausiu balu apingtas bakalauro darbas.

Partneriai: komunikacijos partneris VŠĮ „Media dia“, mokslinis partneris VŠĮ „Klaipėdos universitetas“

Rėmėjai: VŠĮ „Vandens sporto akademija“, Drevernos poilsio ir pramogų uostas

Praktinė apžvalginė ekspedicija „Vakarų Lietuvos fortifikacija“

Ekspedicijos aktualumas pagrįstas Vakarų Lietuvoje esančiais militaristiniais statiniais likusiais iš praėjusio amžiaus negandų. Ekspedicijos tikslas – surasti ir įvertinti Vakarų Lietuvoje esančių fortifikacinių įrenginių būklę, pateikti pasiūlymus jų integravimui į tematinius turizmo paslaugų rinkinius. Ekspedicijos metu patikslintos dalies neregistruotų militaristinių objektų koordinatės, įvertinta objektų būklė, galimybės juos įtraukti į specializuotus maršrutus ir kitus turizmo paslaugų rinkinius. Bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu parengtas ir aukščiausiu balu apgintas bakalauro darbas, rekomendacijos ir pasiūlymai pateikti suinteresuotiems kelionių organizatoriams ir kitoms institucijoms.

Mokslinis partneris: VŠĮ „Klaipėdos universitetas“