Active Trips – aktyvių ekskursijų, nuotykių, pramogų ir kelionių profesionalai Lietuvoje. Prisistatome garsiai, nes gamta, žygiai ir aktyvumas mūsų sritis! „Kas neturi laisvalaikio, tas vertas gailesčio“ buvo įsitikinęs žymusis antikos filosofas Aristotelis. Pritardami šiai minčiai, keliame sau užduotį Jūsų laisvalaikį ar atostogas paversti turiningomis ir žingeidžiai smalsiomis. Aktyvus laisvalaikis, turizmas, įvairių formų žygiai, mūsų aistra ir profesija, todėl aktyvios Ekskursijos, Nuotykiai, Pramogos ir Kelionės – sritys kuriose galime būti Jums naudingi ir reikalingi.

Specializuojamės netradicinėse, intriguojančiose ekskursijose, remdamiesi ne skaičiais ir datomis, o betarpišku bendravimu. Organizuojame turistinius žygius, ekspedicijas, individualias keliones ir lydime turistų grupes fiziškai aktyviose kelionėse pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis, automobiliu ar autobusu. Pritaikome siūlomas paslaugas pagal tikslinę auditoriją, padedame pažinti naujas vietoves nuotykių, žaidimų ir pramogų pagalba.

Kiekvienas klientas mums išskirtinai svarbus, nesislepiame už gražių tekstų ir žodžių, norime matyti ir būti matomi. Susipažinkime!

 

Edgaras Vaškaitis, Active Trips įkūrėjas ir plėtotojas, gimęs ir augęs Šilutėje, tačiau ilgą laiką gyvenantis Klaipėdoje. Esu grynakraujis istorinio Klaipėdos krašto pilietis, kurio šaknys vokiškos, bet širdis lietuviška. Turimi pažymėjimai teigia, jog esu kvalifikuotas gidas ir kelionių vadovas. Turizmo sritis – mano pašaukimas, o įgyti Rekreacijos ir turizmo bakalauro bei Rekreacijos ir turizmo vadybos magistro laipsniai liudija, kad tai ir profesija. Daugiau nei dešimtmetį laisvu nuo laisvalaikio metu dirbu Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo katedroje, pastaruoju metu ir Socialinių mokslų kolegijoje, džiaugiuosi turėdamas galimybę perteikti savo turimas žinias ir studentams, nuolat jas atnaujinti. Sukaupta daugiau nei 150 kelionių, žygių, ekspedicijų, stovyklų ir kitų aktyvaus laisvalaikio formų veiklų vadovavimo, organizavimo ar kuravimo patirtis.

Esant poreikiui, paslaugas teikiu su kolegomis, todėl džiaugiuosi galėdamas pristatyti kompetentingą ir laiko patikrintą savo komandą.

 

Tomas

Skautas Vytis, kuriam žiemos laužas miške, ar nakvynė palapinėje spaudžiant šaltukui – vienas malonumas. Palaiko nuolatinę draugystę su baidarėmis ir dviračiais. Sklinda gandai, kad po Tomo istorijų ir dainų su gitara, vakarojimas prie laužo įgauna naują prasmę. Itin mėgsta bendrauti, pašnekesiui temą randa tiek su mažais, tiek su dideliais.

 

Sigita

Gilių šaknų žemaitė, krašto patriotė, su šypsena veide, humoru ir žemaitiška tarme papasakos Jums neįtikėtinas istorijas, legendas apie Žemaitiją. Skautiška patirtis išugdė Sigitą jautrios dvasios, tvirto būdo, sveiką, sąmoningą ir mylinčią gamtą asmenybę. Šios savybės idealiai atitinka Active Trips požiūrį, todėl renginiai su Sigita visuomet apsupti ypatingos auros.

 

Darius

Komandos darbinis arkliukas, Lietuvos karinių jūrų pajėgų seržantas. Nuolat išbando naujus iššūkius, aktyvaus laisvalaikio gerbėjas, atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Jei irkluoti, tai iki galo, jei žygiuoti, tai iki pergalės! Linksmai rimtas, arba rimtai linksmas, nepamainomas pagalbininkas iššūkių reikalaujančiuose renginiuose. Pavargusį paskatins, o nebegalinčiam pagelbės.

 

Aida

Smalsi aktyvaus turizmo propaguotoja, kuriai dviračiai, baidarės, pėsčiųjų žygiai ar stovyklavimas gamtoje – vieni mėgstamiausių užsiėmimų. Žingeidumas, motyvacija ir gera nuotaika – Aidos vizitinė kortelė, o bendravimas su Lietuvos bei užsienio turistais didelis malonumas. Įgyti turizmo bakalauro ir magistro laipsniai skatina Aidą nuolat būti šio verslo įvykių sūkuryje.

 

Vidūnas

Sportas, kelionės ir fotografija. Taip trumpai apie Vidūną, o jei prie šių epitetų pridėtume aistrą ir atsidavimą – turėtume pilną komandos nario apibūdinimą. Tai kvalifikuotas sporto pedagogas, kurio hobis kelionės, o fotografija – darbas ir gyvenimo būdas. Itin komunikabilus ir draugiškas, mielai savo žiniomis dalinasi su vaikais ir jaunimu.

 

Inga

Klaipėdos miesto ambasadorė, maloniai dalinasi žiniomis apie miestą ir apylinkes. Patars, rekomenduos, palydės, parodys ir papasakos. Ingai vienas malonumas planuoti ir planus įgyvendinti. Turi daug darbinės patirties su vaikais ir jaunimu. Ambicinga, praktiška maksimalistė, siekianti palikti savo pėdsaką kiekviename pasaulio žemyne, nuolat dalyvauja avantiūrose ir įdomiuose projektuose – nuo darbo Afrikoje iki gimtadienio minėjimo Irane.

 

Mangirdas

Dešimtmetis praleistas studijuojant ir dirbant Vokietijoje, net ir grįžus į Lietuvą toliau žadina norą Mangirdui bendrauti vokiečių kalba. Tai puikus pasirinkimas vokiečių kalba kalbantiems turistams, kurie nori ne gido, o kelionės draugo po Vakarų Lietuvą, gebančio ir norinčio ne tik supažindinti su šiuo kraštu, bet ir padiskutuoti įvairiomis temomis.

 

Taiga

Keturkojė komandos narė, pėsčiųjų veiklų dalyvė, kurios misija – spinduliuoti gėrį ir skleisti teigiamas emocijas. Su paskirtomis užduotimis susitvarko puikiai, net ir niūriausią dieną skatina aplinkinius nusišypsoti. Meilumo įsikūnijimas, puikiai sutaria su vaikais ir kitais keturkojais. Itin žaisminga, į sargybą neis, tačiau gerą nuotaiką dovanos.